שיפור הזוגיות |
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 
נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : שיפור הזוגיות

אימון לזוגות

שיפור הזוגיות ומערכות יחסים – אימון לזוגות, או רק לאחד מבני הזוג  האם אתם מרגישים תקועים בזוגיות / בשותפות שלכם? האם אתם מרגישים שבן זוגכם לא מקשיב לכם? לא רואה אתכם? מתייחס אליכם כאל מובן מאליו? אין תקשורת ביניכם... (קרא עוד...)

האושר הוא בחירה!

  אושר הוא תמהיל של רגשות חיוביים - אהבה, שמחה, שביעות רצון, אמון, סיפוק, תחושת שייכות, הערכה עצמית, גאוה, תקוה, עניין ומשיכה. אושר = הגשמה מתמשכת של מטרה ראויה. תחושת האושר מתקיימת אך ורק בהווה! כדי שהתחושה תתקיים בהווה... (קרא עוד...)

כשהשאיפה יוקדת...

תרגילים לחיים...  דבק בחלומך..."כאשר רעיון נזרע במוחי לראשונה הוא טופח, ניזון ופותה להישאר בחיים. בהדרגה נעשה הרעיון ענק מכוח עצמו והוא טיפח, הזין והניע אותי. זה טבעם של רעיונות: תחילה אתה נותן חיים,תנופה וכיוון... (קרא עוד...)

עדויות והמלצות - להוציא מעצמי את המיטב...

הוצאתי מעצמי את המקסימום... עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם. אני... (קרא עוד...)

סדנאות והרצאות בנושאי אימון אישי

כשאנו חושבים על התוצאות שלא השגנו יש לנו נטיה לשפוט את עצמנו על שלא עשינו את המכסימום שיכולנו.אנו חושבים לעצמנו שאם היינו לוקחים בחשבון נתון נוסף, או שאם היינו חושבים קצת יותר, או שהיינו פועלים ביתר נמרצות, ו... עוד סוגי... (קרא עוד...)

מדוע האימון האישי מצליח?

מהו האימון האישי? אימון הוא תהליך תקשורת מרתק ומאתגר ביני לבינך (מאמן ומאומן) כשבמהלכו אני מסייע לך להיות נגיש לעצמותיך , איכויותיך ויכולותיך. כאן טמון הפוטנציאל שמימושו ידרבן אותך לפרוץ מן המקום שבו אתה נמצא כעת אל... (קרא עוד...)


| אאוריקה || אימון || גיל דרוקמן
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
אדממה, מערכת בניית אתרים