מאמן |
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 
נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : מאמן

סיפורו של פורץ דרך - עוד אימון אחד ודי

נתבקשתי לכתוב המלצה על גיל. לאתר החדש שלו. משהו בסגנון "תראו איזה מאמן נפלא. בעזרתו עברתי שינוי מדהים. עכשיו אני הרבה יותר מאושר ומסופק בחיי וכולי וכולי". ברגע הראשון ממש התנגדתי, לפחות עמוק בפנים. מה זאת אומרת המלצה? קודם... (קרא עוד...)

מדוע האימון האישי מצליח?

מהו האימון האישי? אימון הוא תהליך תקשורת מרתק ומאתגר ביני לבינך (מאמן ומאומן) כשבמהלכו אני מסייע לך להיות נגיש לעצמותיך , איכויותיך ויכולותיך. כאן טמון הפוטנציאל שמימושו ידרבן אותך לפרוץ מן המקום שבו אתה נמצא כעת אל... (קרא עוד...)

סדנאות והרצאות בנושאי אימון אישי

כשאנו חושבים על התוצאות שלא השגנו יש לנו נטיה לשפוט את עצמנו על שלא עשינו את המכסימום שיכולנו.אנו חושבים לעצמנו שאם היינו לוקחים בחשבון נתון נוסף, או שאם היינו חושבים קצת יותר, או שהיינו פועלים ביתר נמרצות, ו... עוד סוגי... (קרא עוד...)

אודות מפתח השיטה - הסיפור שלי

נקודות בולטות בדרך למציאת הייעוד בגיל 13 ראיינה אותי עיתונאית משבועון לילדים "הארץ שלנו" ושאלה היכן ארצה להיות בעוד 10 שנים? לעבוד יחד עם אבי עניתי, ואיך שסיימתי ידעתי שבתוך תוכי זה לא מה שאני רוצה, אבל המחויבות (!) הוא הרי... (קרא עוד...)

הרבה שמחות קטנות

האושר בא במיליון דרכים - כמו אמנות. אנו זקוקים לדברים גדולים, מתמשכים וראויים להזכר - אהבה, חברות, הישגים, מוסיקה, גילויים ועוד, אבל אנו זקוקים גם לקטנים ופעוטי הערך: רוח ים נעימה על הפנים, קשת בענן, פרח יפה, ספר שנמצא אחרי... (קרא עוד...)

אימון להגברת הערך העצמי

לכל אחד סיפור חיים משלו שהביא אותו להעריך את עצמו כפי שהוא מעריך. האם זה מוצדק? האם ישנם ארועים מכוננים בעבר שהפרשנות שנתנו להם בזמנו הורידה את ערכנו בעיני עצמנו? כנראה שכן. האם אפשר לשנות זאת? את הארוע שהיה אי אפשר לשנות,... (קרא עוד...)

אימון קצר מועד

שרית עם בעית זמן שרית: אני מרצה מעולה באוניברסיטה בארה"ב; אבל מה שהכי אני רוצה זה לפרסם בעתונות המקצועית בחו"ל את מה שאני מחדשת בתחום. הענין הוא שהכתיבה די קשה לי וכך אני מבזבזת יותר מדי זמן על הכתיבה עצמה ואפילו עוד יותר... (קרא עוד...)

שאלות תשובות בנושאי האימון האישי

לאיזה אנשים זה מתאים?הכותב: חנן עוזרי לכל אחד שנושא הצמיחה האישית מאתגר אותו, לכל אחד שמעוניין לפתוח צוהר לכיווני פעולה אחרים שיביאו אותו למקום מספק יותר ועם הרבה יותר אנרגייה מה משך זמן ההרצאות?הכותב: וינברג... (קרא עוד...)

עדויות והמלצות - להוציא מעצמי את המיטב...

הוצאתי מעצמי את המקסימום... עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם. אני... (קרא עוד...)

כשהשאיפה יוקדת...

תרגילים לחיים...  דבק בחלומך..."כאשר רעיון נזרע במוחי לראשונה הוא טופח, ניזון ופותה להישאר בחיים. בהדרגה נעשה הרעיון ענק מכוח עצמו והוא טיפח, הזין והניע אותי. זה טבעם של רעיונות: תחילה אתה נותן חיים,תנופה וכיוון... (קרא עוד...)


| גיל דרוקמן || אאוריקה || אימון
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
תוכנה לבניית אתרים, אדממה