גיל דרוקמן |
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 
נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : גיל דרוקמן

כשהשאיפה יוקדת...

תרגילים לחיים...  דבק בחלומך..."כאשר רעיון נזרע במוחי לראשונה הוא טופח, ניזון ופותה להישאר בחיים. בהדרגה נעשה הרעיון ענק מכוח עצמו והוא טיפח, הזין והניע אותי. זה טבעם של רעיונות: תחילה אתה נותן חיים,תנופה וכיוון... (קרא עוד...)

כותבים עלינו

מאמר שפורסם בהארץ על גיל דרוקמן ושיטת האימון אאוריקה ועל מיכל נפתלי - גרפולוגית. [ פתח מאמר... (קרא עוד...)

סיפורו של פורץ דרך - עוד אימון אחד ודי

נתבקשתי לכתוב המלצה על גיל. לאתר החדש שלו. משהו בסגנון "תראו איזה מאמן נפלא. בעזרתו עברתי שינוי מדהים. עכשיו אני הרבה יותר מאושר ומסופק בחיי וכולי וכולי". ברגע הראשון ממש התנגדתי, לפחות עמוק בפנים. מה זאת אומרת המלצה? קודם... (קרא עוד...)

האושר הוא בחירה!

  אושר הוא תמהיל של רגשות חיוביים - אהבה, שמחה, שביעות רצון, אמון, סיפוק, תחושת שייכות, הערכה עצמית, גאוה, תקוה, עניין ומשיכה. אושר = הגשמה מתמשכת של מטרה ראויה. תחושת האושר מתקיימת אך ורק בהווה! כדי שהתחושה תתקיים בהווה... (קרא עוד...)

סדנאות והרצאות בנושאי אימון אישי

כשאנו חושבים על התוצאות שלא השגנו יש לנו נטיה לשפוט את עצמנו על שלא עשינו את המכסימום שיכולנו.אנו חושבים לעצמנו שאם היינו לוקחים בחשבון נתון נוסף, או שאם היינו חושבים קצת יותר, או שהיינו פועלים ביתר נמרצות, ו... עוד סוגי... (קרא עוד...)

מדוע האימון האישי מצליח?

מהו האימון האישי? אימון הוא תהליך תקשורת מרתק ומאתגר ביני לבינך (מאמן ומאומן) כשבמהלכו אני מסייע לך להיות נגיש לעצמותיך , איכויותיך ויכולותיך. כאן טמון הפוטנציאל שמימושו ידרבן אותך לפרוץ מן המקום שבו אתה נמצא כעת אל... (קרא עוד...)

אודות מפתח השיטה - הסיפור שלי

נקודות בולטות בדרך למציאת הייעוד בגיל 13 ראיינה אותי עיתונאית משבועון לילדים "הארץ שלנו" ושאלה היכן ארצה להיות בעוד 10 שנים? לעבוד יחד עם אבי עניתי, ואיך שסיימתי ידעתי שבתוך תוכי זה לא מה שאני רוצה, אבל המחויבות (!) הוא הרי... (קרא עוד...)

הרבה שמחות קטנות

האושר בא במיליון דרכים - כמו אמנות. אנו זקוקים לדברים גדולים, מתמשכים וראויים להזכר - אהבה, חברות, הישגים, מוסיקה, גילויים ועוד, אבל אנו זקוקים גם לקטנים ופעוטי הערך: רוח ים נעימה על הפנים, קשת בענן, פרח יפה, ספר שנמצא אחרי... (קרא עוד...)

שיטת אאוריקה

תהליך אימון מובנה ויצירתי לעשיית הבדל בחיים! כמו ארכימדס שמצא בזמן שהותו באמבטיה את העקרון של המשקל הסגולי וקפץ עירום ורץ בחוצות וצעק "אאוריקה, אאוריקה!" כלומר "מצאתי, מצאתי",כך גם שיטת אאוריקה!: מאפשרת למצוא את מה שאנו,... (קרא עוד...)

שאלות תשובות בנושאי האימון האישי

לאיזה אנשים זה מתאים?הכותב: חנן עוזרי לכל אחד שנושא הצמיחה האישית מאתגר אותו, לכל אחד שמעוניין לפתוח צוהר לכיווני פעולה אחרים שיביאו אותו למקום מספק יותר ועם הרבה יותר אנרגייה מה משך זמן ההרצאות?הכותב: וינברג... (קרא עוד...)

עדויות והמלצות - להוציא מעצמי את המיטב...

הוצאתי מעצמי את המקסימום... עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם. אני... (קרא עוד...)

אימון לממציאים פוטנציאלים ולבעלי רעיונות

? האם פינטזת אי פעם שאחד או יותר מרעיונותיך יהפכו למוצר וישווקו בהצלחה גדולה ברחבי העולם? ? האם יש לך רעיונות במגירה שאתה לא יודע איך לקדם אותם? ? האם המצאת משהו ואתה חושש שיגנבו לך אותו אם תחשוף אותו בפני אחרים? אם ענית כן... (קרא עוד...)

אימון לשינוי הקריירה

שיטת אאוריקה מאפשרת למצוא את מה שאנו, עמוק בפנים, באמת רוצים. את אותו המשהו שידליק אותנו ויגרום לנו לקום בבוקר עם אדרנלין גבוה ,עם תחושת צמיחה אישית וסיפוק ועם ההרגשה שאנו עושים מה שאנו אוהבים. כשעושים מה שאוהבים , אנו... (קרא עוד...)

אימון להגברת הערך העצמי

לכל אחד סיפור חיים משלו שהביא אותו להעריך את עצמו כפי שהוא מעריך. האם זה מוצדק? האם ישנם ארועים מכוננים בעבר שהפרשנות שנתנו להם בזמנו הורידה את ערכנו בעיני עצמנו? כנראה שכן. האם אפשר לשנות זאת? את הארוע שהיה אי אפשר לשנות,... (קרא עוד...)

אימון עסקי

אימון עסקי  רוצה להרויח יותר ? רוצה להרויח אותו דבר בפחות מאמץ ? רוצה להרויח יותר מהכנסה פסיבית מאשר מהכנסה אקטיבית יומיומית ? רוצה להכניס שותף עסקי עם כמה שפחות סיכונים ? רוצה לשנות כוון עסקי ?  רוצה... (קרא עוד...)

תרגיל: הכח שבאמונה ובאימון

אתם עושים כמיטב יכולתכם מפני שאתם רוצים לעשות זאת. 1. הזכרו במשהו שעשיתם בצורה מעולה והרגשתם מצוין עם זה. זה היה משהו שמאד רציתם והיה כעין פריצת דרך בשבילכם מה שמאד משמח אתכם להזכר בו. 2. עכשיו, שאלו את עצמכם: האם היו לכם... (קרא עוד...)

תרגיל: בחר חלום

"דבק בחלומך עד שיהיה למציאות - חולמים מעשיים אינם נכנעים". "כאשר רעיון נזרע במוחי לראשונה הוא טופח, ניזון ופותה להישאר בחיים. בהדרגה נעשה הרעיון ענק מכוח עצמו והוא טיפח, הזין והניע אותי. זה טבעם של רעיונות: תחילה אתה נותן... (קרא עוד...)

אימון קצר מועד

שרית עם בעית זמן שרית: אני מרצה מעולה באוניברסיטה בארה"ב; אבל מה שהכי אני רוצה זה לפרסם בעתונות המקצועית בחו"ל את מה שאני מחדשת בתחום. הענין הוא שהכתיבה די קשה לי וכך אני מבזבזת יותר מדי זמן על הכתיבה עצמה ואפילו עוד יותר... (קרא עוד...)


| גיל דרוקמן || אאוריקה || אימון אישי
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
אדממה, קהילת מנהלי אתרים