תרגיל: הכח שבאמונה ובאימון
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 

תרגיל: הכח שבאמונה ובאימון

אתם עושים כמיטב יכולתכם מפני שאתם רוצים לעשות זאת.

1. הזכרו במשהו שעשיתם בצורה מעולה והרגשתם מצוין עם זה. זה היה משהו שמאד רציתם והיה כעין פריצת דרך בשבילכם מה שמאד משמח אתכם להזכר בו.

2. עכשיו, שאלו את עצמכם: האם היו לכם פחדים בתהליך, מהם ואיך התגברתם עליהם? מה השביע את רצונכם, מה שעשיתם, או איך שעשיתם? רשמו את תשובתכם.

3. שאלו את עצמכם" מה אתם מאמינים על עצמכם שפעולותיכם, כלומר מעשיכם והישיגכם, מעידות עליו. בטאו אמונה זו במילים.

4. רשמו 3 הזדמנויות נוספות שבהן הפכתם את אותה המונה לפעולה וחזרו על התמונה במוחכם בוידאו מהתחלה ועד הסוף בידיעה שאתם חיים מחדש אמונה זו.

5. בטאו את האמונה בקול, למשל":זהו אדם יצירתי, איכפתי, חדשן ונלהב" או כל דבר אחר. זה יגביר את אמונתכם המחוזקת וגם יקשור אותה לפעוךות מוגדרות - לעדות על אמונתכם.

_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

 
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
תוכנה לבניית אתרים