שיטת אאוריקה
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 

שיטת אאוריקה

תהליך אימון מובנה ויצירתי לעשיית הבדל בחיים!

כמו ארכימדס שמצא בזמן שהותו באמבטיה את העקרון של המשקל הסגולי וקפץ עירום ורץ בחוצות וצעק "אאוריקה, אאוריקה!" כלומר "מצאתי, מצאתי",כך גם שיטת אאוריקה!:
מאפשרת למצוא את מה שאנו, עמוק בפנים, באמת רוצים. את אותו המשהו שידליק אותנו ויגרום לנו לקום בבוקר עם אדרנלין גבוה ,עם תחושת צמיחה אישית וסיפוק ועם ההרגשה שאנו עושים מה שאנו אוהבים. כשעושים מה שאוהבים , אנו מממשים את אותו הפוטנציאל שיגביר את הסיכוי להצליח בגדול.אז גם יהיה לנו כיף להשקיע את מיטב מרצנו .... וואאוו!

שיטת אאוריקה! פותחה כדי לסייע לך, להשיג את מטרותיך . בשלב ראשון, כאמור, למצוא ולהגדיר את המטרה המדליקה ובשלב שני, כיצד לפעול על מנת להגיע אליה בצורה הכי מתאימה לך.

שיטת האימון מתאימה למסגרת סדנה אישית ולמסגרת סדנה קבוצתית.
לשלב הראשון, פיתחנו שיטה ייחודית, שאין כמוה בעולם, המאפשרת למצוא את מה שאנו, בתוך תוכנו, היינו רוצים ושואפים. במילים אחרות, לדלות מבפנים את מה שהיה מדליק אותנו לעשות, למרות שאולי יש לנו איזה חשש קל מלעשות זאת... השאלות המיוחדות ביותר בשלב הזה הן אלה העוקפות את השכל (השכל, לפעמים, מונע מאתנו לומר בקול רם את מה שאנו, עמוק בתוכינו היינו רוצים.. כל אחד מסיבותיו הוא).

האם נצליח להגשים? האם הכישורים שלנו מספיק טובים בשביל לקחת את הסיכון?
כדי להגיע למסקנה יותר מוחצת כשאנו עומדים בפני הבלתי נודע אנו מציעים לקבל חוות דעת גרפולוגית*. חוות הדעת הגרפולוגית מציינת מאפיינים דומיננטים,כישורים, מניעים ונקודות לצמיחה. כל אלה מובילים גם להמלצה מקצועית, כלומר מהם העסוקים שמתאימים לכותב.
שיטת אאוריקה! מאפשרת למצוא את ההתאמה בין מה שהלב רוצה - מה שמדליק אותנו, לבין מה שמתאים לנו לאור הכישורים, המניעים והמאפיינים.
חווית המציאה הזו, היא קסומה*, הרגש ממש מתפוצץ למרות כל החששות איך נעשה זאת אחר כך. עצם הגילוי הוא שלב מאד דרמטי בתהליך ובעקבות ההחלטה ללכת על זה יקרו כל שאר הדברים.

אנו משתפים פעולה עם מכון נפתלי לגרפולוגיה שהוא המכון הטוב והותיק בארץ.
בשלב השני, אנו קובעים יעדים ולו"ז ומתחילים לפעול!
במקביל לפעולות היישום הנמרצות אנו עובדים על משולש הכוחות הבא:
הגברת המודעות העצמית,
הגברת הערך העצמי,
הרחבת שדה הראיה הרוחני.

כמו כן, אנו:
לוקחים אחריות של 100% על כל מה שיקרה לנו מהיום והלאה בכל מה שחשוב לנו שיקרה.
עובדים על הנתינה, קודם כל לעצמי ורק אחר כך גם לאחרים, כי לתת לאחרים אנו מתורגלים כבר משחר נעורינו.
עובדים על לקבל את עצמנו כמו שאנו, בלי לותר על הרצון להשתפר ולצמוח.
עובדים על הגברת היכולת לבקש בעבורנו, מה שמתברר שממש לא קל לעשות.
מתאמנים על לראות את הגדולה של עצמנו וגם את הגדולה של האחר.
אנו מתאמנים לשים את עצמנו במרכז - זה מגיע לנו! מה שבטוח הוא שאם לנו יהיה טוב ונהיה מסופקים, הרי אז נוכל להעניק גם לאחרים מלוא הטנא.
כל אלה מתאפשרים עקב המבנה הקבוע שכל פגישה מולידה "שעורי הבית" חדשים ומאתגרים: בפגישה אנו מדברים על... ומתרגלים את הדרוש תרגול, ובבית מתאמנים על זה על מנת להפנימו .

כמו בספורט, מי שמתאמן יותר, יגיע יותר מהר, יותר גבוה ויותר רחוק.

סדנת אימון אישית בסיסית כוללת 8 מפגשים שיביאו אותך לחוות את שלבי ההצלחה הראשונים, כל אחד לפי קצב היישום שלו.

ולהלן ציטוט שמופיע באתר ב"סיפורו של פורץ דרך":
".... אני זוכר את הפגישה עם גיל בה עלתה האפשרות להיות ממציא בתחום המשחקים והצעצועים. היתה לי פשוט תחושה של "זהו זה", כאילו מייד חדרה ההכרה שפתרתי את ה"מה עושים הלאה", תחושה שזה הדבר בשבילי. היה זה רגע קסום וסליחה על המילים הדביקות..."


| אאוריקה || אימון אישי || אימון עסקי
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
אדממה, מערכת בניית אתרים