עדויות והמלצות של אימון אישי ועסקי
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 

עדויות והמלצות - להוציא מעצמי את המיטב...

הוצאתי מעצמי את המקסימום...

סמל שיטת אאוריקהעד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם.

אני מאמין שהרופא הכי טוב לרגש, לחשיבה ולטיפול המנטאלי של כל אדם ואדם הוא, הוא עצמו, ופה גיל, אתה נכנסת לתמונה.

אתה הראת לי, בעזרת כלים שקיבלתי ממך, את הדרך להתמודד עם עצמי ולהוציא מעצמי את המקסימום, ומאותו רגע החיים הפכו לקלים יותר.

אני רוצה לתת עצה לכולם אם אתם מרגישים שיש מה לשנות אצלכם או שחסר לכם משהו בחיים ואתם מחליטים לעשות משהו בנידון, אז תנו לזה הזדמנות, תהיו פתוחים ומוכנים להקשיב ולא רק לשמוע, ליישם ולא רק להגיד הבנתי, ואני מבטיח לכם שלא תצטערו.

אני נתתי הזדמנות לגיל (בעצם לעצמי) רק מהפגישה השלישית ורק אז התחלתי להרגיש שינוי אמיתי מהו.

גיל, תודה רבה לך.
רן קליין, 052 8962541


I regain the confidence in myself...
Dear Gil,

מיציתי את הפוטנציאל האישיI was referred to you by a very close and trusted friend of many years. I met you during a most painful transition in my life. Looking back at my circumstances at that time, it all occurs as a vicious frequent cycle of great hope and excitement, and great despair and fear. The extended search for the next career move started wearing me down, losing sight of who I am, what I have to offer, what I desire going forward... In a relatively short series of very insightful conversations, exercising your great persistence, patience, and faith in that all that happens is leading to good, you have provided me the much needed ability to see myself and my goals, and to regain the confidence in myself. Your coaching floated me to being able to move beyond the fears and the doubts, and to present myself for who I am - a powerful, capable, dependable, and experienced, worthy executive, who will be trusted with most challenging business projects.
Through your coaching I not only regained sight of who I am, but I got a new appreciation of my close and dear friend who referred me to you. Our friendship now has a dimension that was not there before - one that adds the warmth and the comfort that makes it very precious!

Thank you for your many contributions,

Giora Fishman.
Executive

Greensboro, NC, USA
Tel. 336-288-8010


 

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון).

 

המפגשים עם גיל נסכו בי תחושת ביטחון ואט אט התקלפו שכבות של עכבות ופחדים. באמצעות שאלות מנחות ואימונים קבוצתיים ואישיים- מעצורים רבים שוחררו, המודעות העצמית ובעקבותיה הערך העצמי הועלו.

בעקבות המפגשים בסדנא, התעצמה יכולת ההתמודדות עם מצבים שונים כגון: מצבים בעבודה, במשפחה ובחברה.

גיל- אישיות מקסימה ורגישה כל כך, ידע לשאול את השאלות הנכונות לכוון את המשתתפים בדיוק רב אל הנקודה המשמעותית, גרם למשתתפים ולי אישית להביט ישירות אל המטרה הנכספת.

בסדנא גיל הגיע לכל משתתף, התעכב על כל בעיה והציע פתרונות יצירתיים. כל משתתף ללא יוצא מן הכלל הגיע להישג זה או אחר.

 

לי אישית מעבר להנאה המרובה והחוויה מכל מפגש היו הישגים לא מבוטלים:
 שינוי גישה וכיוון מחשבה
 פיתוח תעוזה ומיומנות
 התגברות על חרדות
 אימוץ שיטות להתמודדות עם מצבים

כיום סיימתי מכינה ופניי ללימודים אקדמאים. הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי.

בברכה מקרב לב,
נורית שניר
טל. 08-6710353, נייד: 050-8734561
 


מימשתי את החזון...
לעיתים רבות, הצעד הראשון למימוש החזון הוא הקשה מכל. טוב לעשות אותו יד ביד עם מאמן נפלא כמוך. אני מודה לך על ההדרכה המקצועית והאמפתית בתהליך המשמעותי שעברתי.

 אופיר יוסף,
עו"ד, משרד יוסף - חכים


אני משנה הרגלים ודפוסים...

גיל יקירי!
התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

והנה כאשר אני יושב עם עצמי ומעלה על הכתב את "עבודת הבית" אני חש שאני עושה זאת לא מפני שכך הורית לי כי אם זה בא מתוך תחושה פנימית של רצון להודות ולשבח.

כאשר ראובן המליץ לי לפגוש אותך אמר לי "תפגש עם גיל הוא מאמן אישי ,בעצמו עבר מהלך של שינוי בחייו ואני חושב שפגישות איתו יעזרו לך בעת הזו" . לא ידעתי מה זה מאמן אישי וחשבתי שזה אדם שישמע את הדילמות שלי וייעץ לי כיצד להתמודד עם שתי הסוגיות המרכזיות שאין התחבטתי :

- איך אני נפרד מהמקום בו אני עובד
- לאן אני הולך אחרי שאני נפרד ממקום זה .

בתום בפגישה הראשונה הבנתי שאני לא עומד לקבל עצות אלא הולך לעבוד קשה כדי למצוא את התשובות מתוך עצמי. בפגישות איתך הצלחת ליצור אצלי חיבור חזק בין רגש ותבונה, אתה אדם שהמפגשים איתך מהוים חוויה ריגשית משולבת בהפעלה רציונלית שביחד מעודדים ומכוונים לעשייה.

תכונות האופי שלי , המצבים וההוא מלמעלה חברו יחד ויצרו את המציאות בה אני מצוי. כדי לשנות מציאות זו אני צריך לעשות שינוי בתוכי ,שינוי שמחייב אותי למיצוי של כוחות פנימיים לעשות את מה שקשה לי לעשות ולשנות הרגלים ודפוסים שנוצרו עם השנים ואתה גיל, מאפשר לי לעשות זאת. בדרכך המיוחדת אתה מסיע אותי בתוך העולם הריגשי שלי שלעיתים כה חשוף ולעיתים כה מוגן,בעזרתך אני נפגש עם החסמים ועם ההרגלים שלי איתם אני צריך להתמודד ואתה גיל, כה מיטיב לכוון ולהדריך ולתת לי את הכלים כדי לפרוץ את החסמים וליצור פתחים בחומת החיים. זה לא קל ואתה לא מוותר ובדרך שלך אתה מאפשר לי להוציא ממני מה שכנראה מצוי בי אבל כה הטבתי להתעלם ממנו.

בעזרתך אני לומד להעריך את עצמי ובעיקר להאמין ולקבל את הערכה לה אני זוכה מאחרים אך תמיד בהסתייגות שמה אין זו האמת.

גיל, אני מצוי בתקופה בה אני מופתע מעצמי ,אני לא מבין למה אני לא במשבר שהרי במציאות כזו "צריך להיות משבר" ,במקום משבר אני רואה עצמי במסלול ההסעה ,עוד לא ממריא אבל המנועים עובדים בעוצמה אל מול כוחות המשיכה , יש אור שם למעלה ואתה מאפשר לי לראות אותו ובמפגשים איתך גיל, אני מוצא מקורות אנרגיה פנימיים שעוזרים לי לפתוח את "דלת ביתי " ,להכיר ביכולות שלי ולהתחיל במסע של היציאה מתוך עצמי אל הלא ידוע ,אל האור אל ההזדמנויות . בעזרתך אני מוצא את הכח להתחיל ללכת ובהמשך גם אדע לאן.

גיל אתה לא רק לידי אתה בתוכי.
ועל כל אלה ועל כך שיש לי שעון חדש ,תודה
משה ניב, נייד: 3235661 052


החזרתי לי את עצמי...

גיל!
רציתי להודות לך על שהחזרת לי את עצמי.
הזכרת לי מי אני, מה הם כישוריי, יכולותיי, חוזקי וחולשותיי ושהכול תלוי רק בי.
נתת לי הזדמנות להסתכל שוב על הדברים באור חיובי ואופטימי.
המושכות לחיי חזרו לידיים שלי!
על כך הרבה תודה!

שגית יוסף
טל.054-4564225


נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי... נתקבלו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי. במישור האישי הרגשתי שהתקדמו הרבה נושאים ושזו רק ההתחלה. מאחר והמפגשים תרמו במישורים רבים אמשיך בקבוצה שאתה מנחה בציפיה להמשך התקדמות האישית והמקצועית.

חיים וינברג, רואה חשבון
טל. 08-9315401, נייד: 052-2235203


אני רואה את הדברים באופן שונה ואמיתי...

גיל, שלום!
ברצוני להודות לך על תקופת חונכות פוריה ומוצלחת שעברתי תחת הדרכתך.
אני מודה לך על הסבלנות והנחישות שהקרנת לאורך כל התהליך ועל הצלחתך לגרום לי לראות את הדברים באופן שונה ואמיתי.
אין ספק שהודות לעזרתך והדרכתך הצלחתי ללמוד על עצמי דברים רבים וחבויים ולקבל החלטות בהתאם.
אני מאחל לך הרבה הצלחה בתחום החונכות ובטוח שכל מי שיזכה להדרכתך יצליח בבחירותיו המקצועיות.
המשך הצלחה בעשייתך הפוריה.

בתודה ובהוקרה,
משה ברנר, 9207504 08


 

תחושה חדשה של התפרצות היצירתיות...
לגיל היקר שלומות,

מיציתי את הפוטנציאל האישייחי ההבדל הקטן!!!
הגעתי במקרה לפגישה קבוצתית ללא מידע מוקדם על שיטת אאוריקה.
בפגישה השנייה התחלתי להרגיש בשינוי - לחשוב להרגיש ו להתבטא ( גם בקצב שונה
מבעבר).
תחושה חדשה של התפרצות היצירתיות - גועשת בתוכי מאז.

התחלתי להבחין בתובנות חדשות שקיימות אצלי - שמעולם לא התפניתי להתבונן או
לשוחח או להתמודד איתן.
קיבלתי ממך כלי איבחון לאירועים שנקרו בחיי, התוצאה - התחלתי להבחין ולהרגיש
בתחושות שאבדו עם השנים. בנוסף קיבלתי הכרה לאובדן תחושת האהבה בזוגיות.
יכולת אבחון האירועים בחיי ומתן פרשנויות חדשות אליהן מהווה עבורי אתגר חדש.

בעקבות המפגשים וההנחיה הדידקטית שלך אני נמצאת כעת במסלול אבחון מחודש של
המטרות בחיי לשנים הקרובות.
עלי לציין באופן מיוחד את הרחבת פעילויות התחביב או הפנאי - מושגים שאף פעם לא
יישמתי.
אני משוכנעת שהתחושה "אני עושה מה שהלב מנחה" נמצאת אצלי עמוק בפנים
ולכן מידי יום - הנני משננת אותה כמנטרה.

אני זוקפת זאת לזכותך ולזכות מפגשי הסדנא בהן אני משתתפת, בעקבות המפגשים
הקבוצתיים והשתתפות ערנית בסדנא.
אני מאחלת לך לשנה הקרובה שיכולת הנתינה האנושית הגדולה שלך תרחיב עבורך את
הקשת האנושית שתביא להרחבת הפעילות .

המשך יצירה ומימוש הפוטנציאל האישי לשנינו.

שנה טובה
עירית אוזן טל. 050-590423


מהיי-טק לעיסוי וטיפול רוחני...

גיל היקר,
בפגישות שלנו וביניהן, הכרחת אותי להסתכל בעובדות, לשאול שאלות ולהסיק מסקנות. אם היו מקרים שהאיבו על המסקנות, הצעת לראות אותם באור שונה, שנתן להם פרשנות אחרת וכך הם הפסיקו להיות אבן נגף. המנגנון של פגישה ושעורי בית הכריח אותי לעשות מה שבאופן טבעי לא הייתי עושה. כלומר, להפיק את "פסטיבל ליאורה" שכלל תרגול מול המראה, רשימות של תכונות חיוביות והישגים בעבר ובהווה. כנראה שלא המצאנו שום דבר חדש. הכול היה שם, רק צריך היה להסיר את כיסוי העיניים ולהסכים לראות. חלק מזה היה מלאכותי ונעשה ככורח, אבל מחלק הצלחתי אפילו להנות ולהתמוגג מעצמי. אין לי ספק שהמנגנון הזה יוכל לשרת אותי גם בעתיד, במצבים של ספק או קושי.

איפה אהיה בעוד 5 שנים ? הראיה ארוכת הטווח, המתבססת על רצונות וצרכי ההווה, כישורים, תכונות והישגי העבר מאפשרת חזון ומיקוד. הרצונות מסייעים לסמן מטרה. הכישורים, התכונות והישגי העבר עוזרים בסלילת הדרך אל המטרה ומכתיבים את קצב ההתקדמות. אני צריכה להעצים את החוזקות ולהצניע את החולשות. אני יכולה להפוך קשיים בדרך להזדמנויות. זה יקרה ע"י רתימת היצירתיות שלי לשינוי זווית הראיה, ע"י גיוס התכונות וההישגים שלי להתמודדות עם הקושי. בכל מקרה, אני עושה הכי טוב שאני יכולה לאותו זמן (גם אם מחר אעשה טוב יותר). באופן זה אוכל להסתכל אחורה על תקופות קשות, ולזהות את הגדילה שלי מתוכן.

במקביל לעיצוב העתיד, הדגשת גם את ההווה. התעקשת על הפן המעשי. לעשות, לעשות ובעיקר לעסות. העבודה הפנימית חיונית מעין כמוה להמשך ולהצלחה, אבל אין זמן.... צריך במקביל לעשות גם בחוץ, לקדם ולהתקדם. מסתבר שקיים משוב חיובי בין העשייה בחוץ לזו שבפנים וחוזר חלילה.

הנועזות שהבאת לפגישות שלנו, ברעיונות מקוריים, גם אם אבסורדיים לפעמים, ובפרשנות שלך לנושאים שונים, העבירה מסר שהכול אפשרי, ששום דבר אינו יומרני (גם אם לא אבצע אותו), ואני בוחרת מה לאמץ ומתי.

ההומור, אין כמו הומור והומור עצמי כדי להפשיר, לרכך ולפשט. היה בינינו משהו מיידי שתפס. תמיד הייתה לי הרגשה שאתה נהנה ולא עובד. בשבילי לעבוד, להתפרנס ולהנות זו משאלה שאני עסוקה כרגע בהגשמתה. לראות מישהו עושה זאת, זו תקווה גדולה וגם מודל.

בהרגשה שלי רכשתי לי חבר חדש, שמעריך אותי ומאמין בי, בלי תלות בכלום.

אז מכל הנאמר לעיל, המסקנה היחידה היא שאתה אכן מאמן תותח. אבל רגע, מה היית לבד בסיפור הזה? לא. אני התמסרתי לדרך שסימנת, האמנתי במסע מהצעד הראשון, בלי לדעת אילו צעדים יבואו אחריו. בין שהלכתי בדרך בקלות ובין שהיו בה פינות מלחיצות ומביכות שהיו חדשות לי, בד"כ לא ויתרתי לעצמי, התמדתי וראיתי תוצאות. (למעט גיוס העזרה מחברים. למרות הדרך הנכונה בה ביקשתי את העזרה, מהות העזרה הייתה קשה לאנשים). האמונה שלי בעצמי, האהבה שלי את עצמי, הראיה הברורה לאן אני הולכת, מה אני הולכת לעשות בטווח הקצר והארוך הם הפירות. אני רואה את עצמי באינטראקציה עם אנשים, תחילה דרך מגע של עיסוי שוודי, שיהיה כמו ראש חץ לדרך החדשה שלי. בהמשך אני רואה את עצמי מתפתחת ומרחיבה את ראש החץ הזה, לתחומים ושיטות אחרים. אז יוצא מזה שאני מאומנת תותחית, ואם כך אין ספק שבעקבות הדרך שעשיתי, יחד עם השקעה, עבודה ואמונה - הידיים שלי תדברנה אהבה. אני אהיה מטפלת תותחית ועתיד מזהיר צפוי לי.


תודה,
ליאורה חזני, מעסה ומטפלת,
טל.נייד: 766754 0501
דלת ענקית נפתחה בפני


לגיל היקר,

אני רוצה להודות לך על הדלת הענקית שפתחת בפני
דלת שאפשרה לי להתבונן

         להבין
         להפנים
         לשנות
         להאמין בעצמי
         וביכולות העצומות שבי
         אתה בדרכך המיוחדת
         עם המון חוכמה
         הרבה סובלנות
         ואופטימיות מרובה
         הצלחת להוביל אותי
         לדרך הנכונה
         למקום הבטוח
         לשקט
         לשלווה
         ולהרבה אהבה

תודה לך
חמי ברנד


הרגשות שסחבתי במשך עשרות שנים הוחלפו...

זה עתה סיימנו סדרה של 5 הרצאות שהועברו על ידך.
אפשר לומר בבטחה כי הפכת "מוצר" מאיכות מסוימת ל"מוצר" באיכות משובחת הרבה יותר.
הקנית לנו המון מודעות לשיפור התיחסתנו כלפי הזולת וכלפי עצמנו.
למדנו להיפתח בהבעת רגשות בהרצאת "השיעור של חיי" בה גם ריגשת אותנו בסיפורים האישיים שלך כלפי אביך וכלפי אשתך המנוחה.
הטמעת בנו את הלגיטימציה לומר "לא" ולקבל תגובת סירוב למרות נסיוננו לשכנע.
קיבלנו ממך את "האומץ" לטעות מבלי להרגיש אשמה.
ובשיעור האחרון בשם "מגיע לי" השרשת בנו את הזכות לקבל מהיקום את שמגיע לנו כאדם - וכל אחד על פי צרכיו. 

האלמנט בעל העוצמה הגדולה ביותר בסידרת הרצאותיך היה השינוי שהתחולל בנו ביחסינו להורינו: הרגשות שסחבנו איתנו כלפי הורינו במשך עשרות שנים הוחלפו בחמלה, הבנה וסליחה בעזרת הכלים שקיבלנו ממך.
וכך, במפגש האחרון, הסיפורים האישיים של המשתתפות על השינוי ביחס לאמא או לאבא המבוגר או המנוח הוכיחו את הצלחת נסיונך לחשוף בפנינו זויות ראיה שונות לאירוע.

וכמה מילים עליך:
הנך אדם בעל עמדות נחושות ובריאות.
מבטך הנוקב, כושר ריכוזך והתמקדותך איפשרו לנו להיחשף בפניך ובפני הקבוצה.
גם שיתופך בסיפוריך האישיים ובתהליכי צמיחתך הוסיפו נופך.

יישר כוחך!

חוה דעי (נציגת הקבוצה)
054-4642559


הבטחון העצמי שלי גובר...

הגעתי לגיל במטרה להעצים את היכולות שלי ולנצל עוד יותר טוב את היכולות הטובות שלי בשיווק, מכירות ותקשורת עם אנשים.הדבר היפה בעבודה עם גיל זה שאני מגלה תכונות שהיו רדומות אצלי וכן יכולות חדשות המאפשרות לי לראות בבירור את עצמי ואת הדרך שלי. אני אמנם רק בתחילת התהליך אבל אני מרגיש שהבטחון העצמי שלי גובר, אני נהנה יותר ממה שאני עושה כך שאני בטוח שמטרתי תושג...
עד היום אין לי מושג מהי "שיטת אאוריקה" אך אני יודע שזה עובד...

כלמי אלקלעי


 

גיליתי את הרצונות החבויים שלי...
הברווזון המכוער בוודאי ברגיש כמוני כשגילה שהוא ברבור. הגעתי לגיל עם רצונות גלויים לההפך ל"מנהל" טוב יותר בעסקי היבוא שלי ובעזרת "שיטת אאוריקה" והעין החדה שלו גיליתי את הרצונות החבויים שלי שפנו לכוון אחר לחלוטין. בעבודה לא קלה אבל מאתגרת עם גיל הסתבר לי שאינני ברווזון מכוער, כלומר, מנהל ממוצע ומטה, אלא ברבור יפה וגאה, כלומר, ממציא ומפתח מוצרים שמהר מאד הצלחתי למכור המצאה ראשונה לאחת החברות הגדולות בעולם בתחומה, ולהתקבל כבר סמכא בחברות בינלאומיות נוספות. וזו רק ההתחלה...

יהודה ברק (בעל חברה)
052-4743466


אני הרבה יותר ממוקד ותכליתי...
הגעתי לגיל כדי להכניס סדר במגוון הרב של פעילויותי העסקיות והרוחניות. יכולת המיקוד של גיל היא שם דבר ואני נהניתי להתמקד בעזרתה. מתוך המיקוד חילצתי דברים שאני באמת רוצה לעשות וגיליתי שאני יודע לעשות אותם טוב ולהנות מכך. מתוך המיקוד אני מתקשר טוב יותר עם אנשים, ישיר יותר, והתגובות כלפי בהתאם. גם יכולת הנחית הקבוצות שלי השתפרה. והעסקים? הולכים ופורחים כשאני עובד פחות...

יעקב תגר (הבעלים של "הגרה" ועוד)
052-3247147


מצומת מהותית בקריירה...
בהגיעך לצומת מהותית בקריירה, גם אם האפשרויות ברורות ויש לך את היכולות לבצען, קבלת ההחלטות והפעלת שיקול הדעת מחייבת התייעצות מקצועית, עניינית ואובייקטיבית.
תודה לך גיל על שלווית אותי בתהליך זה ובתבונה רבה, ביקרת, ייעצת ותמכת.

שלח, עו"ד,
Tel: ++972 (0)3.5628808


 

נעשיתי מורה פעילה ליוגה...
לא הייתי נעשית מורה פעילה ליוגה אלמלא גיל ודרך הכוונתו הנכונה אשר תוצאותיה משמחות אותי בכל יום מחדש.
אני מניחה שכמותי ישנם לא מעט אנשים עם יכולות, מיומנויות וכישורים, נרכשים או טבעיים, אשר לא הגשימו הלכה למעשה את חלומם. אז אותי גיל פשוט העביר מרחבת התרוצים והעכבות אל רחבת המעשה והשמחה. היום אני מלמדת יוגה בכמה קבוצות ואפילו התבקשתי לסייע בקורס מורים ליוגה. אין לי ספק שהוא זה שבזכותו אני אני.

איריס שטיינמץ (מורה ליוגה)
054-7996001


 

הגשמתי חלום. הקמתי סדנה לציור...
"גיל, בנאמנות, בנחישות ובמקצועיות, באסרטיביות רבה וללא ויתורים הצלחת להוביל אותי בדרך ארוכה וניפלאה שבסופה הגעתי לרגע הגשמת החלום. האמון האישי החזיר לי את הביטחון בעצמי את האמונה שכל מה שארצה אוכל לעשות והעיקר הוא להאמין ולעשות!!!!!!

הצטרפתי לסדנת ציור, בהמשך השתתפתי בתערוכה קבוצתית ולבסוף הקמתי סדנא לציור אינטואיטיבי, סדנא בה אני מעבירה את היכולת לראות ולדעת שכל אחד ואחת יכול/ה לצייר. "ציור ללא ביקורת משחרר רגשות ומחבר אותנו לעצמנו".

אשמח להמליץ בחום רב על אימון אישי עם גיל לכלהפונה אלי.


עדנה שניר (מורה לציור אינטואטיבי)
052-3970313


מוצאת בתוך עצמי את האשה שאני גאה להיות...
העבודה מול גיל איפשרה לי למצוא בתוך עצמי את האישה שאני גאה להיות.

הדבר שהכי התחברתי אליו באופן שבו נערך האימון, היא דרך המחשבה החיובית של גיל. באופן עקבי גיל מסוגל לראות את נקודת האור בכל סיפור. את נקודת החוזק האישית בכל משבר. את היכולות שלי. דרך החשיבה הזאת הפתיעה אותי מההתחלה, וממשיכה להפתיע אותי עדיין. דרך העיניים של גיל אני מקבלת מנה של אופטימיות שעוזרת לי לצלוח את הקושי ולמצוא בתוך עצמי את היכולת להתמודד.

כמו כוכב צפון של חיוביות, גיל מזכיר לי איפה נמצאים המקומות הטובים שלי, ועוזר להם לעלות לפני השטח.

ליאת


 

ממצב של קבעון לזרימה...
מצאתי לנכון להוקיר אותך ולהודות לך על האימון שנתת לי שעזר לי לצאת ממצב של קבעון למצב של פתיחות וזרימה. סך הכל היו לנו מספר פגישות בודדות שבתוכן הצלחת להעביר אצלי את המתג ממצב 0 למצב של תנועה וזרימה.

בכל הכבוד הראוי ובהוקרה רבה
אבינועם לשם, סוכנות לביטוח
דרך הציונות 18 קניון הסלע ראש העין 48851
טלפון: 03-9022520


התחברתי לרצונותי האמיתיים...
הגעתי אל גיל כשתהיתי לאן להמשיך בקריירה שלי כמנהלת מצליחה של פיתוח תוכנה. לא שיערתי בנפשי שבמספר פגישות ייפתחו בעיני אופציות כה רבות, שאדע מהם רצונותי האמיתיים ושאתמלא בהכרה בעוצמותי לממש את שארצה.

שרית פרי: 054-8140801


מערפל כבד... לדמעות של שמחה...
סמל שיטת אאוריקהכשהגעתי לגיל (וזה היה אחרי דרך ארוכה שעשיתי עם שלל סדנאות ונסיונות שונים להביא את השינוי המיוחל...) אמרתי לו שאין סיכוי שאני אצליח כי אני כבר ניסיתי הכל ושום דבר לא עזר. התחושה מאד קשה לעשות שינויים, אתה בטוח שכזה אתה ודבר לא יוכל לשנות אותך.

התחושה שאני ללא תקנה גרמה לי לעצב וקושי נורא. אבל גיל, עם האמונה שלו בדרך, ההבנה המדהימה שלו את החיים, הידע והמקצועיות, חייך (בחיוך האופייני לו) ואמר - אין דבר כזה.

אני חייבת להודות שבהתחלה הייתי סקפטית ביותר. לא יכול להיות, אני הרי ניסיתי הכל! אולם, אחרי תקופה קצרה (לא יאמן) התחלתי לראות את השינויים הקטנים ובהמשך הדרך אף היו לי הצלחות גדולות, הצלחות שלא האמנתי שיקרו לי לעולם. הרצון הטוב, התמיכה, הידע העצום, חכמת החיים המדהימה האהבה והמסירות בה הוביל אותי גיל אל ההצלחה הזו יישארו איתי תמיד ולעולם אוקיר לו תודה על כל מה שהעניק לי, וזה המון !!!!

אני מאמינה היום שאין דבר שלא ניתן לכבוש אותו אם רק באמת מאמינים ולא מרימים ידיים.
בתחילת הדרך כל מה שיכולתי לראות זה ערפל כבד, בהמשך התחלתי לראות את הכיוון, והיום אני מרגישה שאני צועדת בשבילים (שפעם לא היו מוכרים לי כלל) בעצמי, ועל זה בעצם חלמתי.
אין סיפוק גדול מזה ואושר גדול מזה בעולם כולו. אני נמלאת דמעות כשאני חושבת על כמה רע הרגשתי לפני התהליך שהתחלתי עם גיל וכמה דמעות של שמחה מציפות אותי כשאני חווה הצלחה במקום שנכשלתי קודם לכן (ולא האמנתי שאוכל לשנות).

אז יש תקווה. אל תרימו ידיים כי יש בסוף אור בקצה המנהרה.

באהבה גדולה והוקרה עצומה!"
שרון גפני, מנהלת פרויקטים בהי -טק,
מתנה משמעותית וגדולה שהענקתי לעצמי...


 

         יש שעה שהכל יושב בתוך האור
         כמו אבן חן בתוך עדי זהב

         אפשר לחפון אור כזה
         אפשר לאכול אור כזה
         אפשר לגמוע אור כזה
         אפשר לנוע בו לאורך ולרוחב
         אפשר לשקול אותו בזהב מלא

         (רחל חלפי)

נזכרתי בשיר הזה כשחשבתי על העבודה עם גיל באימון האישי.

יש משהו בתהליך האימון שמאפשר - בתהליך צמיחה שכואב לעיתים - לזהות את "הדבר הזה" בתוכי, לגדל אותו עוד, להתנסות בו, לנסח אותו לעצמי באופן תמציתי ויישומי ולבסוף - לזכך ולהביאו לידי ביטוי ממשי כהתפתחות מקצועית.

ויש גם עוד דבר... וזה המרחב הפנימי שגדל ומאפשר גמישות והתאמה שלי לשינויים בסביבה. כמו הסתכלות שרואה כל קושי/מכשול כאתגר, שמחפשת את הדבר הטוב שיצא לי בארוע (הלא תמיד חיובי), שמתבוננת על הפרשנות שעשיתי המשפיעה על רגשותי לרעה, ועוד כלים שמסייעים להתנהל בחיים המשתנים וחסרי הודאות. בהכללה, אפשר לראות זאת כלקיחת אחריות אישית על הגדילה שלי בכל המימדים, באופן מעשי.

כמי שעבדה שנים לא מעטות עם אנשים על ההתפתחות המקצועית שלהם (במסגרת יחידת משאבי אנוש בקיבוץ גדול ורב-דורי), הפניתי אל גיל לתהליך של אימון אישי אנשים שהרגשתי שליווי כזה יסייע להם לפרוץ איזו חומה שסגרה עליהם וחסמה את התפתחותם.

ואכן, נוכחתי שתהליך העבודה של גיל יוצר ברית בינו לבין האדם, מציב מטרה ופועל להשגתה בשלבי ביניים, ובעיקר - מתאים את עצמו למקום בו נמצא האדם, ליכולותיו, ולהתקדמותו האישית. התוצאות וההצלחות שראיתי עמדו ביחס ישר למידת האחריות האישית שכל אדם לקח על עצמו.

לכן, לא מקרי הדבר שלפני שעשיתי בעצמי שינוי בקריירה, נכנסתי לתהליך של אימון עם גיל.
רציתי לחשוב באופן מעמיק מה באמת אני רוצה לעשות, לשקול את יכולותי, להתבונן באלטרנטיבות, להרחיב יכולות נוספות ולחפש כיוונים שיהוו את המשך ההתפתחות המקצועית שלי ממקום מודע ומתוכנן (עם מרחב להפתעות, כמובן...), וגם - לאפשר לעצמי מסגרת להתנסות לפני הקפיצה למים ב"חיים האמיתיים".

הפגישות עם גיל תמיד העשירו אותי במחשבות חדשות, הצמיחו בי רעיונות, וביססו את הבטחון העצמי במה שיש לי ואת האמונה כי אצליח להשיג את יעדיי בזכות עשייתי.

אני מרגישה היום שהעבודה עם גיל בעבר, משפיעה על תחומים רבים ונוספים בחיי בהווה. לכן אני רואה בה מתנה משמעותית וגדולה שהענקתי לעצמי!"

שני אלדן-חיימי.
טל. 04-6320698


 

דברי המאומנים - מה עבד חזק מבחינתם

 "הצלחת לתאר לי את האופק שרציתי וחלמתי עליו בבהירות כזו שפתאם נהיה לי קל להחליט."

 "השאלות החכמות שלך איפשרו לי לתת תשובות שהרחיבו לי את שדה הראיה; פתאם הבנתי - יכולתי לדמיין את עצמי במקום שאני כל כך רוצה להיות. וכאן התחלתי לזוז קדימה."

 "אחרי שאני מעלה אפשרויות לפעולה, אתה שואל אם אני מוכן לשמוע על אפשרויות נוספות, וכשאני מסכים אתה מוסיף אפשרויות מזוית הראיה המיוחדת שלך מה שאיפשר לי בסופו של תהליך לבחור יותר טוב."

 "לא ויתרת לי כשניסיתי להתחמק מלעמוד בלו"ז שאני קבעתי לעצמי."

 "קישרת לי בין שלוש בעיות שתארתי והחלישו אותי, בעיות שלכאורה אין קשר ביניהם, ואז התמונה המטושטשת התבהרה. לא הייתי צריך יותר, כי כשלי ברור, אני ממהר לפעול."

 "כשהייתי חסר אנרגיה לפעול משום מה, הזכרת לי את החזון שבחרתי בצורה כל כך מלהיבה שנדלקתי שוב. עזר לי גם שיכולתי להתחבר להבנה ש"משבר זה הזדמנות לצמיחה", זה מצב תודעה מאד מאתגר בעבורי.

 "הצלחת להוציא ממני דבר שעד שלשום לא חשפתי מעולם לעולם, וזו בהחלט אבן דרך בחיי. בזכות אישיותך, רגישותך לזולת ונסיונך האישי אתה מצליח להגיע לכל אחד מאתנו ולדלות מתוכנו את כל שהדחקנו וניסינו לחנוק במשך השנים. על כך ועל המסירות האמיתית שאתה משקיע בכל אחד מאתנו, אני רוצה לומר לך תודה."

 "רק היום אני מעז להודות שזה באמת מה שאני רוצה. עד עכשיו הרגשתי שאני לא ראוי כי אני לא ... לא יודע מספיק, לא בטוח בעצמי, לא ידעתי מה לעשות עם זה, לאן לקחת את זה, בקיצור, סימן שאלה אחד גדול. אני צריך להעיז... אני מאד מודה לך על מה שאתה עושה בשבילי. כמה טובה ההרגשה שיש מישהו שדואג, תומך ו...לא מוותר לי !!"

 "אתה מחזק אותי ותודה על בסיס ההמראה וההשראה שאתה נותן לי."


| אאוריקה || גיל דרוקמן || אימון אישי
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]

אדממה: תוכנה לבניית אתרים