מדוע האימון האישי מצליח?
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 

מדוע האימון האישי מצליח?

מהו האימון האישי?
אימון הוא תהליך תקשורת מרתק ומאתגר ביני לבינך (מאמן ומאומן) כשבמהלכו אני מסייע לך להיות נגיש לעצמותיך , איכויותיך ויכולותיך. כאן טמון הפוטנציאל שמימושו ידרבן אותך לפרוץ מן המקום שבו אתה נמצא כעת אל המקום אליו אתה מאד רוצה להגיע.

אימון מתחיל בחלומות האישיים שלך, אלה שהיית רוצה להגשים אבל כמו רבים אחרים הזנחת אותם, בד"כ בגלל לחץ ועומס. במהלך האימון החלום או השאיפה הופכים להיות לך "הר" חדש שאפשר לטפס עליו, או נתיב חדש שטרם הלכת בו.

במילים אחרות, במהלך האימון ניתנת לנו ההזדמנות להמציא את עצמך מחדש. למיין מה חשוב, לשאול שאלות אותנטיות, לגעת בייעוד. אם תסיר לרגע עין מהעו"ש שלך, תוכל אז

לראות איפה יש לך ערך מוסף.
מאמן, כמוני, הוא מעודד מקצועי, שאומר שהגיע הזמן להתעורר ולקיים את ההבטחות שהבטחת לעצמך מזמן. בין השאר, אני מזכיר לך שצריך להתייצב על "המגרש" עם "כל הציוד", להיות ממושמע ולפעול לפי תוכנית אימונים - כמו בספורט.

תהליך האימון משפיע על המחשבה ועל הרגשות המניעות ומאפשר החלטות טובות יותר ושיפור אמיתי באיכות החיים. מומלץ לכל מי שרוצה להפיק יותר ממעשיו, להיות מודע יותר לעצמו, להתמסר וליהנות הנאה גדולה.

למה אימון אישי מצליח ואיך?
כי הדינמיקה בינינו יוצרת מומנטום של תוצאות. אתה, כמאומן רוכש מיומנויות חדשות שמתורגמות להצלחה. כשאתה לוקח מאמן אתה לוקח את עצמך יותר ברצינות. בסיס האימון הוא שותפות ומחויבות הדדית, בו אתה מחויב להכין את מטלותיך כפי שסוכם בכל פגישה ופגישה ואילו אני מחויב למטרות שלך כפי שהגדרנו ולאמן אותך (לתרגל, לתרגל ולתרגל ) להפיק תוצאות בחייו האישיים או המקצועיים.

אנו מעלים בתהליך הזה אפשרויות חדשות לפעולה, קובעים מטרות ומתכננים מה הולך לקרות השבוע בתחום שעליו בחרנו לעבוד. תפקידי לתמוך, לעודד, לעזור לך לגלות דברים חדשים על עצמך, לצאת ממה שמוכר לך ולהעז.

אני שואל שאלות מעצימות המאפשרות לך "להכנס פנימה" לתוך עצמך, להסתכל אחרת על מה שנראה קודם כמובן מאליו או כ"ככה זה". סיעור מוחות ויצירתיות, שיקוף על התנהלותך, שימוש בתרגילים ובמשחקי סימולציה שונים כדי להבהיר נקודות חשובות, הם חלק מארגז הכלים הנוסף שלי. בדרך זו אתה מתאמן ומשתפר, יכולותיך מתרחבות וכמובן שגם סביבתך הקרובה - משפחתך, חבריך והאירגון בו אתה עובד - מרויחים מכך.

מחויבות...
הפילוסוף והמשורר הגרמני גתה כתב:
      "עד אשר נחייב עצמינו בשלמות
      יוותר המרחב להיסוס
      ליכולתנו לסגת
      או אז נבחין בחוסר היעילות,

            בעמעום כוחות היצירה,
            בחסרונה של היוזמה.
            בעת שאדם נע קדימה ומחייב עצמו-
            התבל כולה נעה אתו.

      זרמי האירועים והתרחשויות-
      בלתי צפויים,
      נעים בעקבות אנרגיות
      ההתכוונות המוחלטת!

            כל אשר אתה חולם עליו-
            החל לעשותו!
            בהעזה-יש גאונות, עוצמה ו ק ס ם".

הצהרת אימונים ...

תאריך:__________________

המאומן:_____________________

אני___________________________, מצהיר ומתחייב כדלקמן:

אני מודע במלוא העוצמה, שעומדת בפני הזדמנות ייחודית לשנות את חיי ולהגשים, סוף סוף, את חלומי וליצור שינוי משמעותי בחיים שלי!!!
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, שבפרק הזמן של 8 האימונים הקרובים, אשקיע את כל כולי ביישום המשימה על פי שיטת "אאוריקה". אני מתחייב להגיע לכל פגישת אימון עם נכונות מלאה ורצון כביר, מתוך ידיעה שכל פגישת אימון היא שלב נוסף בסולם, שבסופו אני אגיע להגשמת מטרתי.
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, שכל ההרגלים שלי מהעבר, כל דרכי הפעולה, כל העקבות, הכעסים, הפחדים, הרגשות האשם והאשמה שהובילו לאי עשייה - שייכים מרגע זה לעבר בלבד, ואין להם כל קשר למה שקורה בחיי מרגע זה ואילך.
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, שכל מטבעות הלשון שהשתמשתי בהם עד היום, שבאו להצדיק את אי העשייה בחיי, לא קיימות יותר לגבי מרגע חתימתי על מסמך זה.
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, שכל המטלות שיוטלו עלי על ידי המאמן במהלך האימון יבוצעו על ידי במלואן. מרגע שהתחייבתי בפני המאמן בתום פגישת האימון על ביצוע משימה - לא יכולה להיות שום אפשרות אחרת חוץ מאשר ביצוע המשימה עד התאריך שנקבע לה במשותף ביני לבין המאמן. ידוע לי שעמידה בתנאי זה הוא סעיף בסיסי בהתקשרות זו ואי ביצוע משימה עליה התחייבתי בפני המאמן שלי היא הפרה של כריתת הברית בינינו, כמפורטת על פי "הצהרת אימונים" זו.
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, לרתום לצורך הגשמת החלום שלי את כל האנשים בסביבתי הקרובה, שיש להם שייכות ליצירת העתיד החדש שלי בחיי.
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, לפעול בנחישות ובהתמדה רציפה, ולחיות את חיי מרגע חתימתי על הצהרה זו, בעוצמה, כאילו כבר הגעתי למימוש חלומי.
אני מתחייב בפני עצמי ובפני המאמן שלי, שמרגע חתימתי על "הצהרת אימונים" , זו, אני נכנס לתהליך המרגש הזה של חיי, מתוך לקיחת אחריות מלאה על כל מעשי, מתוך ידיעה מלאה וברורה שרק אני אחראי לכל מה שקורה ויקרה בחיי, ומתוך הכרה ברורה שאני מסוגל ומוכן לקחת אחריות זו על חיי.
המאמן:

אני, גיל דרוקמן, מצהיר ומתחייב במהלך כל מפגשי האימון:

לעזור למאומן לזהות את רצון הלב שלו ולהגדירו. לתכנן את מסלול ההגשמה ולישם בנחרצות את השלבים הראשונים.
לעזור למאומן להתחבר למקורות הכח שלו, לאותו פוטנציאל חיובי שקים בו שלא תמיד הוא מודע לו.
לעזור למאומן להיות מודע לאמונותיו המגבילות אותו מליישם את שאיפתו, ולהחליפן
באמונות המסייעות לתהליך ההגשמה.
לעזור למאומן להגביר את הערך העצמי שלו.
לעזור למאומן להתמקד, בעיקר בעזרת שאלות מנחות; להעלות בפניו אפשרויות פעולה נוספות במידת הצורך; להמריץ ולדרבן.
לתת משובים מתוך ראית כוחו ועוצמתו.
לצייד בטכניקות וטיפים שיהיו לעזר גם לאחר הסדנה.
להשקיע את כל מרצי ניסיוני וידיעותיי, במגמה שתביא את המאומן להגשמת חלומו .
לשמור על סודיות.
להיות זמין תמיד על פי לוחות הזמנים שיקבעו בינינו.

חתימת המאומן:__________________

חתימת המאמן:_______________________

 


| אאוריקה || מאמן אישי || מאמן עסקי
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
תוכנה לבניית אתרים