אימון לשינוי הקריירה
  hebrew

הוצאתי מעצמי את המקסימום...
המלצה לאימון אישי עד לפני שנה וחצי נמנעתי מלהתיחס לחלק הרגשי שלי, נמנעתי מעימותים עם עצמי ופחדתי להרגיש ולהראות את הרגש. מגרעות אלה פגעו בהחלטות שעשיתי מבחינת לימודים, עבודה ובטח שבהתפתחות שלי כבן אדם...

הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
המלצה לאימון עסקי אל הסדנא של גיל הגעתי מתוך תחושת תקיעות וחוסר מימוש פוטנציאל בעיקר מן ההיבט של המשך לימודים. במשך שנים הייתה בי תחושת החמצה על כך שלא המשכתי ללימודים אקדמאים(שהייתה נעוצה בחרדה גדולה מכישלון)...

אני משנה הרגלים ודפוסים...
מודעות עצמית גיל יקירי! התחלתי לכתוב מכתב זה כי זו היתה משימה . משימה שקיבלתי ממך כדי לדעת להודות ,לדעת לתת משוב חיובי ,דבר שאני נמנע מעשותו ביחס לזולת וודאי לא בהתייחס לעצמי.

נוספו לקוחות חדשים בהיקף משמעותי...
צמיחה אישית כשפגשתי אותך בפורום התל אביבי נדלקתי. הרגשתי שאני זקוק לשינוי הן במישור העסקי והן במישור האישי והחלטתי . במהלך 8 מפגשים מאתגרים חלה פריצת דרך משמעותית במישור העסקי...

מכון לאבחון פסיכו גרפולוגיה

 

אימון לשינוי הקריירה

שיטת אאוריקה מאפשרת למצוא את מה שאנו, עמוק בפנים, באמת רוצים. את אותו המשהו שידליק אותנו ויגרום לנו לקום בבוקר עם אדרנלין גבוה ,עם תחושת צמיחה אישית וסיפוק ועם ההרגשה שאנו עושים מה שאנו אוהבים. כשעושים מה שאוהבים , אנו מממשים את אותו הפוטנציאל שיגביר את הסיכוי להצליח בגדול.אז גם יהיה לנו כיף להשקיע את מיטב מרצנו .... וואאוו!

לשלב הראשון, פיתחנו שיטה ייחודית, שאין כמוה בעולם, המאפשרת לדלות מבפנים את מה שהיה מדליק אותנו לעשות, למרות שאולי יש לנו איזה חשש קל מלעשות זאת... השאלות המיוחדות ביותר בשלב הזה הן אלה העוקפות את השכל (השכל, לפעמים, מונע מאתנו לומר בקול רם את מה שאנו, עמוק בתוכינו היינו רוצים.. כל אחד מסיבותיו הוא).

חווית המציאה הזו, היא קסומה*. בבת אחת ברור לך מה אתה רוצה וצריך לעשות. זה מסעיר ומרגש מאין כמוהו. החשש איך תעשה זאת גם יתגנב לו פנימה אבל ברגע ההארה הזה הוא יהיה ממש מינימלי. מציאת הקריירה הבאה וגילויה הוא שלב מאד דרמטי בתהליך ובעקבות ההחלטה ללכת על זה יקרו כל שאר הדברים.

האם נצליח להגשים? האם הכישורים שלנו מספיק טובים בשביל לקחת את הסיכון?

כדי להגיע למסקנה יותר מוחצת כשאנו עומדים בפני הבלתי נודע אנו מציעים לקבל חוות דעת גרפולוגית*. חוות הדעת הגרפולוגית מציינת מאפיינים דומיננטים,כישורים, מניעים ונקודות לצמיחה. כל אלה מובילים גם להמלצה מקצועית, כלומר מהם העסוקים שמתאימים לכותב.
כשיש התאמה בין מה שמדליק לבין מה שמתאים אזי סיכויי ההצלחה הם גבוהים מאד.

בשלב השני אנו קובעים לוח זמנים לשלבי ההגשמה השונים ומתחילים לפעול.

צלצל עכשיו ונקבע פגישת היכרות.

קראו את העדויות:
הסדנא הביאה לפריצת הדרך שלי...
גיליתי את הרצונות החבויים שלי...
נעשיתי מורה פעילה ליוגה...
הגשמתי חלום. הקמתי סדנה לציור...
התחברתי לרצונותי האמיתיים...
הייתי תקוע בקריירה מכובדת...
ועוד... [ כניסה לדף העדויות ]


| שינוי קריירה || אימון אישי || אימון עסקי
תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים
[ עמוד ראשי | אודותנו | שאלות תשובות | גלריית תמונות | כתבו לנו | סטודיו ]
תוכנה לבניית אתרים, אדממה